9 Důvodů

9 Důvodů

 

1. Moto Morava – SRDCE MORAVY

S polohou v srdci Moravy jsme pro Vás dosažitelní během několika minut nejrychlejší spojovací cestou. Zrovna  tak rychle můžeme být také my u Vás, kdyby někdy něco "hořelo".

 

2. Moto Morava – OVĚŘENÁ KVALITA

V hodnocení spokojenosti svých zákazníků se pravidelně umísťujeme na špici žebříčku dealerů. Na  veletrhu Autotec v Brně získala naše firma již 2x ocenění v soutěži Autoservis roku, přičemž 1x jsme tuto prestižní soutěž vyhráli a stali se nejlepším autoservisem v celé ČR. To, že náš servis je maximálně seriózním partnerem, dokládá i fakt, že více než ½ personálu je služebně starší než 10 let a těží ze zkušeností mnohaleté praxe a celé řady odborných školení.

 

3. Moto Morava - PROVOZNÍ DOBA

V rámci zkvalitnění a především zrychlení servisních oprav jsme upravili provozní dobu a zdvojnásobili kapacitu personálu servisu. Náš servis je nyní v pracovních dnech otevřen od 6 do 20 hodin a v sobotu od 7 do 12 hodin. Stejná provozní doba je samozřejmostí i pro sklad náhradních dílů.

 

4. Moto Morava -  PARTNER SYSTEM

Jestliže jednou patříte k našim zákazníkům, tak Váš osobní poradce zastupuje Vaše zájmy v naší firmě. Je osobně zodpovědný za Vaši spokojenost.

 

5. Moto Morava -  CONTROL

Každý vůz je po servisních úkonech mechanika zkontrolován technikem výstupní kontroly, který je zodpovědný za to, že u Vašeho vozu byly dodrženy veškeré předepsané servisní postupy. Touto druhou kontrolou se snažíme omezovat  jakoukoli chybovost na 0,00 %.

 

6. Moto Morava -  EXCHANGE CAR

Protože víme, jaké mohou být potíže s prodejem ojetých vozů, jsme schopni odebrat Vaše použité vozy formou protiúčtu. Je tedy možné obnovit Váš vozový park za „jeden den“ a Vaše potíže se starým vozovým parkem odpadají.

 

7. Moto Morava -  RENT CAR

Při jakémkoliv pobytu Vašeho vozu v našich dílnách, jako např. při prohlídkách, opravě po havárii apod., dostanete od nás k dispozici náhradní vozidlo, neboť víme, jak nepostradatelný je Váš vůz. Účtována Vám bude pouze „férová“ cena dle speciálního ceníku pro naše zákazníky.

 

8. Moto Morava -  ASSISTANCE

Nikdy nevíte co se Vám na cestě, i vinou jiného řidiče, může stát. Váš vůz potřebuje najednou rychlý servis a odtah. Naše partnerská odtahová služba je k dispozici kdykoli je to zapotřebí.

 

9. Moto Morava – FULL SERVICE

Ušetřete si drahocenný čas i peníze! Nejenže Váš vůz Opel vybavíme tzv. „povinnou výbavou“ jako je výstražný trojúhelník a lékárnička, ale zajistíme úplné vyřízení leasingu nebo úvěru, havarijního pojištění i povinného ručení. Nechcete-li ztrácet čas na úřadech, vyřídíme za Vás i registrační značky nebo za Vás alespoň vyplníme nezbytné formuláře.